Polityka Prywatności

  1. Informujemy, że nasz sklep internetowy przetwarza dane osobowe w celu świadczenia usług i realizacji zamówień.
  2. Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, dane do faktury (jeśli są wymagane).
  3. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu świadczenia usług oraz realizacji zamówień i nie są udostępniane innym podmiotom, chyba że jest to niezbędne do realizacji zamówienia (np. wysyłka towaru).
  4. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w szczególności z RODO.
  5. Klient ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także do żądania ich usunięcia.
  6. Wszystkie dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zamówień lub do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
  7. Sklep internetowy może wykorzystywać pliki cookies w celu ulepszenia jakości świadczonych usług. Pliki te pozwalają na zapamiętanie preferencji użytkowników oraz dostosowanie treści sklepu do ich indywidualnych potrzeb.
  8. Jeśli klient nie chce otrzymywać informacji marketingowych, może w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji newslettera lub zgłosić taką prośbę na adres mailowy: biuropapisfamily@gmail.com