O nas

O firmie

Jako firma sprzedająca kwas chlebowy, kładziemy nacisk na jakość i autentyczność. Nasz proces produkcyjny jest starannie kontrolowany, począwszy od wyboru najlepszych składników, aż po proces fermentacji, aby zapewnić Ci produkt, który jest nie tylko smaczny, ale również korzystny dla Twojego zdrowia.
Nasz zespół to grupa entuzjastów żywienia i zdrowego stylu życia, gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić wskazówek dotyczących kwasu chlebowego. Nasza pasja jest widoczna w każdej butelce, którą od nas dostajesz.

October 12, 2018.Interior inside the Villa Graziani near the town of Vada in the Tuscan region

Razem z nami możesz poczuć różnicę i w pełni delektować się życiem.

Misja

Naszą misją jest przywrócenie tradycji spożywania kwasu chlebowego, który na polskich i litewskich stołach zdobył sławę w czasach Wielkiego Księstwa Litewskiego. Nasza inspiracją jest zamiłowanie do naturalnych składników i historii, które pozwala na rozwijanie i udoskonalanie receptury znanej na dworach szlacheckich. Oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty, bogate w witaminy i minerały. Doceniamy tradycyjne walory smakowe kwasów chlebowych i rozpowszechniamy liczne właściwości zdrowotne tych napojów.

Zalety picia kwasów chlebowych

Nie od dziś wiadomo, że kwas chlebowy posiada wiele cenionych od wieków właściwości zdrowotnych. Naturalny skład to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Spośród wielu zalet tych napojów, warto wyróżnić przede wszystkim:

● bogactwo witamin, minerałów i naturalnych składników

● wspomaganie pracy układu trawiennego

● odbudowę mikroflory jelitowej

● wsparcie w leczeniu takich chorób jak cukrzyca czy nadciśnienie

● regulowanie poziomu cukru we krwi oraz optymalizowanie poziomu cholesterolu

● pomoc przy wzdęciach i nadkwasocie